СТРАХ ОД КОРОНЕ УГРОЖАВА ОИ: Укупно 40 јапанских градова не жели да угости олимпијце
УКУПНО 40 јапанских градова не жели да угосте спортисте који ће учествовати на Олимпијским играма, пренео је данас Ројтерс.
Фото архива ВН
Наиме, 500 градова у Јапану је регистровано да дочека олимпијце и организује тренинг кампове, међутим њих 40 је одлучило да то не уради због преоптерећености медицинских ресурса услед четвртог таласа корона вируса.
Олимпијске игре у Токију прошле године одложене су због пандемије и требало би да се одрже од 23. јула до 8. августа ове године, упркос порасту броја новозаражених у Јапану и ванредном стању које је проглашено у Токију.
Јапан је данас пријавио више од 7.000 новозаражених, али највећи проблем представља стопа вакцинисаних, јер је свега 2.8 одсто популације вакцинисано.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)