ХАМИЛТОН И МЕРЦЕДЕС ПРЕД ДОГОВОРОМ: нови уговор пре паузе

Оља Мркић

10. 05. 2021. у 12:21

СЕДМОСТРУКИ шампион Формуле 1 Британац Луис Хамилтон могао би да потпише нови уговор са Мерцедесом пре летње паузе, преноси Би-Би-Си.

ХАМИЛТОН И МЕРЦЕДЕС ПРЕД ДОГОВОРОМ: нови уговор пре паузе

Фото АП

Хамилтон је 8. фебруара потписао једногодишњи уговор са немачком екипом који истиче на крају сезоне.

- Не желимо да журимо, али мислим да морамо бити разумни и почети преговоре. То су сложени разговори и надам се да ћемо ускоро почети - рекао је Хамилтон.

Хамилтон је у недељу славио на стази Каталуња за Велику награду Шпаније, што је његова трећа овосезонска, а укупно 98. победа у каријери.

Први је у генералном пласману са 94 бода.

Британац је у Мерцедес дошао 2013. године, са којим је освојио шест шампионских титула, а једну је освојио са Меклареном 2008. године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.

26. 02. 2026. у 07:00

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.

26. 02. 2026. у 16:48

Коментари (0)

Sve počinje od jednog momenta…