ПРОБЛЕМИ ПРЕД ОИ: Ванредно стање у Токију, позитивне учеснике ће одмах елиминисати!?
ПАНДЕМИЈА корона вируса поново дивља одређеним деловима света. Међу погођеним земљама је и Јапан који би у Токију требало да организује Олимпијске игре.
Фото: ЕПА
То је повод да организациони одбор Олимпијских и Параолимпијских игара припреми нови протокол по коме ће учесници ОИ морати да се понаша током трајања Игара.
Чланови олимпијских тимова неће морати да буду у двонедељном карантину по доласку у Јапан, иако је првобитно то било предвиђено, а спортисти ће одмах моћи да крену са тренинзима. Они ће ипак бити у балону и моћи ће да се крећу између тренинг центара и својих соба.
Тестирања на корона вирус ће бити свакодневна за учеснике Игара, а свако ко буде позитиван биће одмах елиминисан. Пре доласка у Јапан, сви ће морати да ураде два теста, а у Јапан ће ући само они који буду имали негативан налаз.
Земља излазећег сунца има велике проблеме са короном пошто је умрло више од 10.000 људи, а у Токију је пре пар дана проглашено и ванредно стање.
Препоручујемо
"САМО ВАКЦИНИСАНИ НА СТАДИОНЕ" - ТИОДОРОВИЋ: Пратимо шта се дешава у свету!
09. 04. 2021. у 11:04
СУФИНАНСИРАЊЕ ИЗ ГРАДСКОГ БУЏЕТА Спортисти Лесковца добили другу рату средстава
27. 04. 2021. у 18:38
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЗВЕЗДА ОДЛИЧНО ПРОШЛА НА ЖРЕБУ! Ево са ким ће играти у другом колу квалификација за ЛШ
ПРОТИВНИК српском шампиону биће победник меча Ларн - Тре Фиори.
17. 06. 2026. у 12:12
ЧУДО НА МУНДИЈАЛУ! Шпанији није помогао ни Ламин Јамал, кикс против Зеленортских Острва!
Зеленортска Острва успела су да одиграју нерешено против Шпаније (0:0) и приреде огромно изненађење у првом колу групе Х.
15. 06. 2026. у 19:56 >> 15:48
УКРАЈИНА - ЗЕМЉА КОЈА НЕСТАЈЕ: Страшно - објављено колико сада имају становника! Руске процене црне, западне ништа "светлије"
УКРАЈИНА се тренутно суочава са оним што демографи називају "демографском катастрофом".
15. 06. 2026. у 22:12
Коментари (1)