ИВАНА ШПАНОВИЋ ЗАБЛИСТАЛА: Српска атлетичарка ужива на одмору, показала презгодно тело у купаћем
НАЈБОЉА српска алтетичарка Ивана Шпановић одлучила је да себи да одушка и оде у топлије крајеве на одмор.
Foto AP
Она се недавно опоравила од повреде због које је била принуђена да пропусти дворанско Европско првенство у Пољској.
Шпановићева у међувремену, пуни батерије за напорне припреме, које је очекују пред наважнији догађај ове године - Олимпијске игре у Токију, па је отпутовала на море.
Foto: Printskrin Instagram/ivanaspanovic
Ивана је из непознатих крајева објавила кратке клипове са једне прелепе пешчане плаже и обрадовала своје мушке фанове. Јасно је да ужива на одмору, јер је чекају велики изазови у наставку сезоне.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг
БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.
11. 03. 2026. у 07:00
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (1)