ВК НОВИ БЕОГРАД: Ватерполо Дрим-тим у изградњи

Оља Мркић

06. 04. 2021. у 09:21

ВАТЕРПОЛО клуб нови Београд на путу је стварања Дрим тима који ће наредне сезоне бити доминантан у Европи.

ВК НОВИ БЕОГРАД: Ватерполо Дрим-тим у изградњи

Детаљ са меча Нови Београд - Раднички Фото М. Вукадиновић

Италијански портал wатерполоиталy.цом пише да би екипа коју предводи Владимир Вујасиновић требало да добије нове чланове од којих застаје дах.

У Нови Београд би требало да стигну српски репрезентативци Душан Мандић (26) и Никола Јакшић (24), а заједно са њима и капитен црногорске репрезентације Александар Ивовић (35), који је такође један од најбољих играча на свету на својој позицији.

Већ раније је договорена сарадња са Душком Пијетловићем, као и са повременим српским репрезентативцем Радомиром Драшовићем.

Ове сезоне члан Новог Београда је већ српски репрезентативац Милош Ћук, тако да можемо рећи да би то био прави ватерполо „дрим тим“.

(Спортска централа)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ОВАКВУ ПРОВОКАЦИЈУ НЕ ПАМТИ! Делије развиле трансапрент на ЈУГУ! Гробари остали у шоку! (ВИДЕО)