БЕОГРАД ДОМАЋИН: Фајнал-ејт Лиге шампиона у ветерполу ће се одржати у нашем главом граду
БЕОГРАД ће уместо Хановера ове године организовати фајнал-ејт Лиге шампиона за ватерполисте, од 3. до 5. јуна. Српска престоница биће домаћин и 2022. и 2023. године, а технички организатор је Нови Београд, који ће добити "вајлд карту".
FOTO: N. Paraušić
Уговор са Европском пливачком федерацијом требало би да буде потписан средином априла. Подсетимо, Београд је последњи пут организовао завршни турнир 2013. године, када је Црвена звезда постала првак Европе.
- Ово је велика ствар за наш клупски ватерполо. Нови Београд ће бити сигуран учесник Ф8, али и остали наши клубови пласман на завршни турнир могу да изборе кроз квалификације. Ове године први пут ће се Ф8 играти на неутралном терену, што је шанса за све клубове. Иначе, велику захвалност дугујемо Министарству омладине и спорта, граду Београду, ОКС, ВСС на подршци и помоћи - каже спортски директор Новог Београда Александар Шоштар.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
РАДНИЧКИ ЗОВЕ ДАМЕ: Крагујевчани одлучили да формирају и женски ватерполо тим
12. 03. 2021. у 11:59
ШАМПИОНИ КОД ПАЈИЋА: Градоначелник примио ватерполисте Шапца
11. 03. 2021. у 22:46
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)