ТЕЖАК ЖРЕБ ЗА СРБЕ: У четвртфиналу Еврокупа ватерполисти Црвене звезде са московским Динамом, а Раднички са Солноком

Слободан Крстовић

09. 03. 2021. у 12:51

ТЕЖАК жреб за ватерполисте Радничког и Црвене звезде у четвртфиналу Еврокупа. Крагујевчани ће се за улазак у полуфинале борити са Солноком, који предводе Филип Филиповић, Душко Пијетловић, Радомир Драшовић и тренер Живко Гоцић, а црвено-бели са московским Динамом.

ТЕЖАК ЖРЕБ ЗА СРБЕ: У четвртфиналу Еврокупа ватерполисти Црвене звезде са московским Динамом, а Раднички са Солноком

FOTO: M. Vukadinović

Прве утакмице, 17. марта, играју се у Крагујевцу и Москви, а реванши су 24. марта.

Преостали парови: Младост Загреб - Вуљагмени, ОСЦ - Сабадељ (Немања Убовић).

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће Богиња провинције прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?

СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће "Богиња провинције" прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?

У јеку још једне изузетно тесне трке за Скудето, Интер наставља поход ка повратку на трон Серије А, а последњи испит у 2025. години чека их у Бергаму, где ће од 20.45 на "Гевис стадиону" гостовати Аталанти.

28. 12. 2025. у 07:20

Коментари (0)

СПРЕМНИ!: Усташки поздрави на концерту - Томсон позвао на РУШЕЊЕ градоначелника Загреба