БЕЗ ПРАВА НА КИКС :Рибница дочекује Млади радник у првом колу одбојкашког плеј-офа

Г.Ћ.

03. 03. 2021. у 11:11

НА старту четвртфиналне плеј-оф серије одбојкашког националног шампионата - „Банка поштанска штедионица Суперлиге“, краљевачка Рибница ће у четвртак, у новој хали спортова крај Ибра, угостити Млади Радник из Пожаревца.

БЕЗ ПРАВА НА КИКС :Рибница дочекује Млади радник у првом колу одбојкашког плеј-офа

Фото:Г.Шљивић

- Плеј-оф је тако конципиран да немате право на кикс, као и да свака екипа види своју шансу да се домогне финала. Неће нам бити лако против Пожаревљана које предводи Младен Бојовић, најбољи поентер лиге, а ту је искусни либеро Иван Илић.

Ове сезоне смо их два пута победили и верујем да је квалитет на нашој страни – каже Иван Тодоровић, капитен популарних краљевачких „мускетара“.

Реванш у Пожаревцу заказан је за недељу, а пласман у полуфинале обезбедиће екипа која оствари две победе. Евентуална мајсторица играла би се у Краљеву 10. марта.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗЕЛЕНСКИ, МОЛИМО ТЕ, ВРАТИ ГА СА ФРОНТА! Украјина у шоку, насилно мобилисан светски шампион и одмах послат у ЈУРИШНИКЕ

"ЗЕЛЕНСКИ, МОЛИМО ТЕ, ВРАТИ ГА СА ФРОНТА!" Украјина у шоку, насилно мобилисан светски шампион и одмах послат у ЈУРИШНИКЕ

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и потез који има везе са спортом.

28. 02. 2026. у 21:19

Коментари (0)

СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - Никада нећу погодити! (ВИДЕО)