ЖРЕБ ЗА ОИ. 21. ФЕБРУАРА Србија у другом шеширу
ВАТЕРПОЛИСТИ Србије, који бране злато из Рија 2016, биће у другом шеширу на жребу за олимпијски турнир у Токију, који ће се одржати 21. фебруара у Ротердаму, где ће се одиграти квалификациони турнир.
Foto AP
У првом су Италија и Шпанија, у другом "делфинима" друштво прави Мађарска, у трећем се у САД и Аустралија, у четвртом Јужна Африка и Казахстан, у петом први и други из квалификација, а у шестом трећи из квалификација и Јапан.
На базену "25. мај - Милан Гале Мушкатировић" у понедељак ће се наставити припеме наше селекције. Селектор Дејан Савић позвао је: Бранислава и Стефана Митровића, Гојка и Душка Пијетловића, Димитрија Ристичевића, Ђорђа Лазића, Немању Вица, Радомира Драшовића, Саву Ранђеловижа, Николу Јакшића, Милана Алексића, Андрију Прлаиновића, Милоша Ћука, Гаврила Суботића, Филипа Филиповић, Душана Мандића, Николу Дедовића, Ђорђа Вучинића, Страхињу и Виктора Рашовића.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПОПРАВНИ ПРОТИВ ЦРНЕ ГОРЕ: Делфини траже искупљење после дебакла у судару са САД
28. 01. 2021. у 12:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НЕКИ НОВИ ПАРТИЗАН: Легендарни Саша Илић против Земуна започиње своју авантуру на клупи "црно-белих"
ЗВАНИЧНИ деби на клупи Партизана, Саша Илић имаће вечерас на "гостовању" Земуну у првом колу Суперлиге Србије (19.00).
18. 07. 2026. у 07:30
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
КАТАСТРОФА Колико Украјина сада има становника - а колико их је било пре рата: бројеви застрашујући, нема људи за обнову земље
НА територији под контролом Кијева остало је између 22 и 25 милиона становника, док ратни губици, масовно исељавање, низак наталитет и убрзано старење становништва гурају Украјину ка демографској кризи која би могла из темеља да промени националну, економску и друштвену структуру земље, пише „Азија тајмс”.
16. 07. 2026. у 19:23
Коментари (0)