ЧОЛИЋ ВЕРНА НИЦИ: Наша рукометашица продужила уговор са француским клубом до 2024.
НЕКАДАШЊИ голман наше женске рукометне репрезентације Марија Чолић је продужила уговор са Ницом до 2024. године.
FOTO: N. Paraušić
Бившој капитенки Црвене звезде Француска и те како прија, јер је у земљи вицешампионки Европе дошла још 2014, када је потписала за Ним.
Иначе, Чолићева се из нашег државног тима повукла 2019. године.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ПОВРАТАК У ШПАНИЈУ: Некадашњи тренер Атлетико Мадрида и Валенсије поново у Ла Лиги
03. 03. 2026. у 22:24
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су урадиле фудбалерке Ирана на првој међународној утакмици откако су Америка и Израел напали њихову земљу (ВИДЕО)
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке.
03. 03. 2026. у 15:54
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)