НЕ, НИЈЕ КРАЈ: Мајк Тајсон најавио борбу за 2021. годину!
Iako su svi mislili da je meč protiv Džonsa bio završni čin Majka Tajsona, to ipak neće biti tako.
ФОТО: ЕПА
“Gvozdeni Majk” je krajem novembra imao sjajan meč protiv Roja Džonsa Džuniora. Meč je završen nerešeno, a Tajson je najavio kako se vraća i u ovoj godini.
Tajson je najavio nove nastupe.
“Da, naravno. Biće bolje nego prošli put”, rekao je Tajson i još jednom se osvrnuo na borbu sa Džonsom.
“Bilo je interesantno. Osećao sam se veoma dobro, imao sam samopouzdanja. Postavili smo rekorde gledanosti i svi su sada zainteresovani za povratničke borbe”, rekao je Tajson.
Kao novi protivnik za Tajsona spominje se njegov legendarni rival Evander Holifild.
(Пинк.рс)
Препоручујемо
ЗВЕЗДА БОЉА ОД ПАРТИЗАНА: Лозница изненадила на старту Суперлиге у боксу
29. 12. 2020. у 18:18
РАЖНАТОВИЋ СЕ ВРЕДНО ПРИПРЕМА: Вељко послао јасну поруку пред нову сезону (ВИДЕО)
29. 12. 2020. у 15:54
ЈОШ ЈЕДНА ПОБЕДА ЗВЕЗДЕ НАД ПАРТИЗАНОМ: Црвено-бели добили боксерски дерби
28. 12. 2020. у 21:59
СПЕКТАКЛ! Лалатовићев Пазар против "његове" Звезде за место у полуфиналу Купа Србије
АПСОЛУТНИ дерби четвртфинала Купа Србије биће одигран у Новом Пазару где ће истомени тим на "Градском стадиону" угостити Црвену звезду (14.45).
05. 03. 2026. у 07:00
ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА! Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уплетени су и Иран, али и Сједињене Америчке Државе и Израел који су Иранце напали, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе.
05. 03. 2026. у 12:19
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)