ЧУДНА ОДЛУКА ФИНЕ! Србија не брани титулу у Светској лиги
ВАТЕРПОЛИСТИ Србије играће за пласман од петог до осмог места у наставку Светске лиге, одлучила је ФИНА.
фото: ЕПА
Челници Светске ватерполо федерације у октобру су донели одлуку да се такмичење настави у јануару, као и да се поништи једини четвртфинални меч између "делфина" и Шпанаца, који је 10. марта у Београду добила "црвена фурија" са 13:11.
Систем играња, међутим, поново је промењен. Репрезентација Србије играће са Шпанијом, али ће бити актуелан резултат постигнут у марту.
Турнир ће се одржати у Дебрецену од 8. до 10. јануара, а пвог дана ће бити одиграни четвртфинални сусрети Грчка - Француска, Италија - Мађарска и Хрватска - Црна Гора.
Ривал делфинима биће поражени из дуела Грчка - Француска, а последњег дана, 10. јануара се игра за пласман.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РЕНОМИРАНИ ПОРТАЛ ОДАБРАО НАЈБОЉЕ: Тројица српских ватерполиста у идеалном тиму!
08. 12. 2020. у 11:46
ТУЖАН ДАН ЗА СРПСКИ ВАТЕРПОЛО: Преминуо златни олимпијац из Мексика
07. 12. 2020. у 11:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"
Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.
16. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)