НАВИЈАМО ЗА МАЂАРИЦЕ: Само један гол у последњих 15 минута кумовао поразу од Хрватица

08. 12. 2020. у 17:09 >> 19:56

ЖЕНСКА рукометна репрезентација Србије поражена је од Хрватске 25:24 у трећем колу групе Ц Европског првенства у Данској.

EPA-EFE/CLAUS FISKER

Хрватска је на Европско првенство дошла без две најбоље играчице и нико им није давао шансе за пролаз, а оне у други круг одлазе са макцималним бројем бодова.

Србији остаје да се нада победи Мађарске против светског првака Холандије, да прође на мала врата без бодова у другу рунду.

Имала је Србија напад са играчицом више за реми који би нас сигурно водио у други круг, али пола минута је пребрзо прошло и нисмо упутили шут на гол Хрватица које заслужено одлазе даље, а нашим девојкама остаје да навијају за Мађарице...

24:25 - Коначно гол Србије после 13 минута!

23:24 - Ћамила Мићијевић доводи Хрватску у увођство. Србија је без поготка десет минута!

Дуго стоји исти резултат на семафору...

ОДБРАНИЛА СЕ СРБИЈА СА ДВЕ ИГРАЧИЦЕ МАЊЕ!

23:23 - Користи Хрватска играчицу више за изједначење.

23:22 - Лишчевић је промашила седмерац, али Србија и даље води!

23:21 - Опет сигурна Трифуновић са седам метара за плус два!

21:20 - Лишчевић опет враћа предност нашим девојкама у 42. минуту.

19:19 - Радосављевић доноси ново изједначење у 40. минуту.

18:19 - Кристина Лишчевић не дозвољава Хрватицама да се одлепе.

16:17 - Посавец враћа предност Хрватској после дуже времена.

15:15 - Обе екипе су реализовале први напад.

Почело је друго полувреме, први напад има Хрватска.

14:14 - На одмор се одлази егал! Стигле су Хрватице до изједначења у завршници првог полувремена.

14:12 - Селектор обрадовић узима тајм аут пошто су се Хрватице вратиле у игру, донекле захваљујући и данским судијама које толеришу пасивне нападе нашим противницама.

14:10 - Трифуновић са седам метара сигурна за плус четири српске репрезентације.

13:10 - Директан црвени картон добила је хрватска рукометашица Шимуна након што су судије погледале ВАР. Играо се 25. минут.

13:9 - Користе наше девојке играчицу више. Хрватице у паници.

12:9 - Србија увећава предност. Други круг је на видику!

11:9 - После контре удвостручили смо предност, па је селектор Хрватске Шоштарћ био принуђен на тајм-аут.

10:9 - Води Србија!

9:9 - Јелена Лалко доноси ново изједначење нашој репрезентацији.

8:8 - Трифуновић у 17. минуту доноси изједначење са седам метара.

6:8  - Трећи гол Доре Крсник после лоше транзиције Србије.

5:6 - Крпеж се искупила у наредном нападу Србије.

4:6 - Пропустиле су Хрватице да повећају предност пошто је Катарина Томашевић зауставила седмерац Блажевићевој, али је у наредном нападу и Крпеж била непрецизна за нашу селекцију.

4:6 - Хрватице су стигле до преокрета, користе играчицу више наше противнице.

4:3 - Србија води први пут на мечу. Гол са седам метара.

3:3 - Ново изједначење преко Лалко.

2:3 - Хрватска понови води после гола са седам метара.

1:2 -Ћамила Мићијевић доводи Хрватску у вођство.

1:1 - са крилне позиције погађа Посавец.

И одмах гол - 1:0 за Србију!

Почело је! Први напад имају наше рукометашице.

После победе против светских првакиња Холађанки и пораза од Мађарске следи дуел са највећим изненађењем шампионата, селекцијом Хрватске.

Хрватице су на шампионат дошле знатно ослабљене, али им је улога аутсајдера очигледно пријала па су већ после два кола обезбедиле пласман у другу рунду.

С друге стране, Србији би бод обезбедио пласман у наредни круг, иако нам победа може донети прво место и преношење максимална 4 бода у другу рунду.

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45