ГРБИЋ НЕ ЗНА ЗА ПОРАЗ: Закса доминира у Пољској

Марко Паунић
Марко Паунић

29. 11. 2020. у 13:05

НИКОЛА Грбић у одбојкашком првенству Пољске не зна за пораз.

ГРБИЋ НЕ ЗНА ЗА ПОРАЗ: Закса доминира у Пољској

Фото: Н.Параушић

Закса, коју са клупе сјајно предводи некадашњи капитен и селектор Србије, води на табели са 10 победа из исто толико мечева.

Тим из Кађержин Козлеа је савладао МКС са 3:1 и уз максималан број бодова има и изванредан сет-количника 30:5.

Иза Заксе је Гдањск, који је одиграо три утакмице више уз скор 9 победа и 4 пораза са освојених 25 бодова.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА!  Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси

ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА! Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уплетени су и Иран, али и Сједињене Америчке Државе и Израел који су Иранце напали, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе.

05. 03. 2026. у 12:19

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА!  Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси