ОДЛОЖЕН ДЕРБИ НФЛ ЛИГЕ! Корона тресе Балтимор

КОРОНА букти у Балтимору и због тога је руководство НФЛ лиге морало да одложи њихов дерби са Питсбугом.

ОДЛОЖЕН ДЕРБИ НФЛ ЛИГЕ!  Корона тресе Балтимор

EPA-EFE/LARRY W. SMITH

Велики окршај требало је да се одигра у четвртак, али је померен најмање за недељу дана, јер је доста играча Балтимора заражено.

Одлука је донета ради здравља играча, тренера и особља задуженог за организацију утакмице уз консултацију са докторима – пише у саопштењу Лиге.

Тако ће се данас одиграти два меча: Детроит – Хјустон, Далас – Вашингтон.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ШИПТАРИ ПОНИЖАВАЈУ СРБЕ НА ВИДОВДАН: Упуство терориста нашем народу како да се понаша у својој земљи (ФОТО)