АЛЕКНО ВОДИ ИРАН: Трофејни стручњак мења Колаковића
ВЛАДИМИР Аленко, како пише Техеран тајмс, требало би да за неколико дана преузме кормило мушке одбојкашке репрезентације Ирана.
Фото: ЕПА
Трофејни стручњак тако би на клупи најбоље азијске селекције наследио нашег некадашњег селектора Игора Колаковића, с којим је уговор раскинут у априлу.
Подсетимо, Колаковић је одвео Иранце на Олимпијске игре у Токију, али како су одложене за годину дана дошло је до растанка.
Аленко је са Русијом 2012. у Лондону освојио олимпијско злато, а више године са великим успехом води Зенит из Казања.
Препоручујемо
УРАЛОЧКА НЕ ИГРА ЛИГУ ШАМПИОНА: Славни руски клуб одустао од елитног такмичења
04. 11. 2020. у 13:09
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)