ХАБИБ ПРЕТИ МАКРОНУ: Нека ти Свемогући уништи лице!

Александар Илић
Александар Илић

31. 10. 2020. у 10:07

Дагестански борац Хабиб Нурмагомедов објавио је опасне претње француском председнику Емануелу Макрону на друуштвеним мрежама.

ХАБИБ ПРЕТИ МАКРОНУ: Нека ти Свемогући уништи лице!

Фото: ЕПА

Француски председник Емануел Макрон обећао је да ће његова земља чврсто стајати против верских екстремиста након напада у Ници, у другом нападу у земљи за који је овог месеца оптужен исламистички тероризам.

Француска неће "одустати од наших вредности", рекао је Макрон у Ници, пошто је туниски мигрант готово пола сата дивљао ножем у нападу на људе који су се молили у базилици.

"Нека ти Свемогући унакази лице и свима који под слоганом слободе говора вређају осећаје више од једне и по милијарде муслиманских верника. Нека их Алах осрамоти на овом свету и у будућем. Алах је брз у обрачунима, а то ћете видети. Ми смо муслимани, волимо свог пророка Мухамеда (нека је мир и Божији благослов на њега) више него своје мајке, очеве, деци, жене и све људе који су нам блиски срцу. Верујте ми, ове провокације ће им се вратити", написао је Хабиб на друштвеним мрежама.

Подсетимо, у нападу у цркви је умрла 60-годишњакиња, а у близини је пронађено тело мушкарца, 55-годишњег радника цркве, којем је такође пререзано грло. Друга жена, 44-годишња Бразилка која је побегла из цркве у оближњи ресторан, умрла је недуго након тога од више рана ножем, преноси АФП.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РЕАЛ У ПРОБЛЕМУ, СЕЛТА САЊА НОВИ УДАРАЦ: Небескоплави јуре дуплу победу над Мадриђанима!

РЕАЛ У ПРОБЛЕМУ, СЕЛТА САЊА НОВИ УДАРАЦ: "Небескоплави" јуре дуплу победу над Мадриђанима!

"КРАЉЕВИЋИ" долазе у Виго после два узастопна лигашка пораза, док је Селта у серији победа и верује да на "Балаидосу" (21.00) може поново да изненади великог ривала као што је учинила у првом делу сезоне (2:0).

06. 03. 2026. у 07:00

ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран

ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран

Након што су Сједињене Америчке Државе и Израел ивршили напад на Иран, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе, десила се једна потпуно несвакидашња ствар.

06. 03. 2026. у 12:52

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (4)

ЗДРАВА ХРАНА СВАКОГ ДАНА: МАXИ платформа посвећена здравој исхрани