РУКОМЕТ ОВО НЕ ПАМТИ: Цупара примио само четири гола за полувреме (ВИДЕО)

13. 10. 2020. у 10:06 >> 10:06

СРПСКИ рукометни голман Владимир Цупара примио је само четири гола и урадио незапамћену ствар у каријери, али и у рукомету, статистички гледано.

Цупара је четири гола примио за читаво прво полувреме, односно за пола сата игре у дуелу Веспрема и Балатонфуреда, бранећи за Веспрем који је на полувремену водио 17:4.

Својим одбранама је Цупара поставио рекорд каријере, јер је током првог полувремена имао 90 посто успешности у једном моменту!

Гледано кроз бројке, имао је у том тренутку само један примљен погодак и чак 11 одбрана, што је и Жељка Радојевића, статистичара неколико репрезентација и некадашњег тренера Партизана оставило без текста.

- Ја се не сећам толиког процента икада за свих 23 године од када пратим статистику... Свака цаст - рекао је Радојевић.

Цупарин тим је у другом полувремену примио 11 погодака и меч је завршен резултатом 38:11, с тим што је већи део тог дела игре бранио Коралес. Владимир Цупара је меч завршио са 75 посто успешности.

Нападачки најефикаснији су код победника били Манасков са седам голова, Македа са поготком мање, Маргуц је имао четири, још неколико играча је имало по три, а Ненадић два. На другој страни је Шолеши имао четири поготка.

(ТЕЛЕГРАФ)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01