ОДБОЈКАШИ ВОЈВОДИНЕ КРЕНУЛИ ПУТ ИТАЛИЈЕ: Лондон први ривал у квалификацијама за Лигу шампиона

С.Б.

28. 09. 2020. у 11:44

ОДБОЈКАШИ Војводине кренули су јутрос за Италију где ће до четвртка, 1. октобра, наступити на турниру „Ф“ групе прве рунде квалификација за Лигу шампиона 2021. године.

ОДБОЈКАШИ ВОЈВОДИНЕ КРЕНУЛИ ПУТ ИТАЛИЈЕ: Лондон први ривал у квалификацијама за Лигу шампиона

Фото ОСС

Наш шампион ће први меч у Тренту играти у среду, 30. септембра, од 20.30 часова против Полоније из Лондона, а други, дан касније у истом термину против домаћег Трентина, за који наступају наши репрезентативци, Срећко Лисинац и Марко Подрашчанин.

Новосађани су на Апенсинско полуострво кренули осокољени, с обзиром на чињеницу да су прошле недеље освојили први трофеј у сезони, Суперкуп Србије, победом над Партизаном 3:1.

Затим су у првенственом дуелу надиграли Нови Пазар максималним резултатом.

 – Најважније је да се нисмо опустили после одбране Суперкупа - каже Синиша Гавранчић, новосадски стратег и додаје:

- Лига шампиона је велики изазов и јасно је да нам у Италији предстоји тежак задатак, али идемо да играмо, да се боримо. Тим из Лондона има странаца, искусан је, али је на нама да кренемо са добром игром и победимо. После тога нам следи велики Трентино, и ту би требало да играмо са 120 одсто снаге, најбоље што можемо - закључио је Гавранчић.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.

26. 02. 2026. у 07:00

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.

26. 02. 2026. у 16:48

Коментари (0)

РИЗИКУЈУ БЕЗ СТРАХА: Ова четири хороскопска знака увек добију оно што желе