ОДУШЕВЉЕЊЕ У БУДИМПЕШТИ: Мађарска добија највећу рукометну дворану у Европи
БУДИМЕПШТА ће ускоро добити и највећу рукометну арену у Европи.
Фото: Фејсбук/Magyar kézilabda-válogatott
То најављују из Рукометног савеза Мађарске, који ће са Словачком да организује ЕП за мушкарце 2022. године. Финални турнир одиграће се у граду на Дунаву.
Добродошли у највећу рукометну арену у Европи –пише на званичној Фејсбук страници Федерације, уз опаску да ће дуеле за медаље моћи да гледа 20.022 навијача.
Наше северне комшије тако ће имати прилику да изједначе или надмаше гледаност финалног викенда који држе Београд 2012. и Стокхолм 2020. године.
Подсетимо да су Мађари изградили Дунав арену за водене спортове, која прима преко 12.000 гледалаца, а и велелепни фудбалски стадион Ференц Пушкаш,капацитета 68.000 места.
Препоручујемо
ВЕЛИКО ПРИЗНАЊЕ ЗА НАШЕГ ИСКУСНОГ РУКОМЕТАША: Пушица капитен Миндена
29. 07. 2020. у 09:50
ВОЈВОДИНА ОДУСТАЛА ОД ЕВРОПЕ: Финансијски и здравствени ризик главни разлог
14. 07. 2020. у 18:54
КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге
После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.
13. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)