ЗРЕЊАНИНКА ОПЕТ У КАНУ: Сакраџија се враћа на место успеха, стиже и Георгијева
ДВАДЕСЕТШЕСТОГОДИШЊА Сара Сакраџија, након успешних наступа за екипу Венел, враћа се у Волеро Ле Цаннет за који је као врхунски интернационалац и сјајан примач сервиса, наступала 2017.године.
Фото: Приватна архива
У екипи коју води Лоренцо Мићели, наредне сезоне друштво ће јој правити интернационалка из Бугарске, Александра Георгијева, која је носила дрес Партизана, а заједно са Саром уживаће у сунцу и свим чарима, прелепог Кана.
Препоручујемо
СТАНКОВИЋ ОЗБИЉНО "ЗАГРИЗАО"! Бивши фудбалер Роме ускоро завршава на Маракани!
03. 03. 2026. у 11:04
АНА ИВАНОВИЋ ЈЕ ОПЉАЧКАНА! Бастијан Швајнштајгер сурово уништио Српкињу
03. 03. 2026. у 11:00
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Добио шокантне вести
Најновије вести из тениса погодиле су многе, а међу њима је и Новак Ђоковић.
02. 03. 2026. у 17:01
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)