НИКАД НИЈЕ КАСНО! Стижу роде! Најстарији возач Формуле 1 ускоро постаје отац!
Његова изабраница већ има троје деце.
фото профимедија
Возач Астон Мартина, Фернандо Алонсо, нећ моћи сутра да одговори на медијске активности, уочи Велике награде Јапана.
Шпанац ће касније доћи на стазу, због рођења свог првог детета. Из његовог тима су у среду саопштили како двоструки светски првак "стиже нешто касније овог викенда из породичних разлога".
Екипа није желела да открије прецизније детаље, али је из више извора стигла потврда да је разлог рођење "првенца" које је Алонсо (44) добио с партнерком Мелисом Хименез.
Својевремено најмлађи првак Ф1 је познат по томе што приватни живот држи даље од очију јавности, па нема других информација.
- Све је у реду и биће у болиду на време за петак. Алонсо, који је у последњој години уговора с Астон Мартином, не би требао да наступи на првом слободном тренингу. - стоји у саопштењу Астон Мартина.
Рођена Белгијанка, Мелиса Хименез упловила је пре три године у везу са Алонсом. Пар се упознао у падоку Формуле 1. Она има троје деце из претходног брака с Марком Бартром, некадашњим фудбалером Барселоне.
Шампион Формуле 1 из 2005. и 2006. године је био у браку са шпанском певачицом Ракел дел Розарио. Касније је упловио у везу с новинарком земљакињом Ларом Алварез, па италијанском манекенком Линдом Морсели и Андреом Шлагер, аустријском ТВ звездом.
БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ РЕАЛ МАДРИДУ: Лекари месецима лечили ПОГРЕШНО КОЛЕНО Килијана Мбапеа?!
25. 03. 2026. у 12:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)