ЗВЕЗДИ ВЕЧИТИ ДЕРБИ: Црвено-бели у 10.колу Суперлиге Србије савладали одбојкаше Партизана са 3:2

Слободан Крстовић

20. 12. 2025. у 22:55

ОДБОЈКАШИ Црвене звезде славили су у вечитом дербију. Црвено-бели су у 10.колу Суперлиге у дворани „Александар Николић после велике борбе савладали Партизан са 3:2 (23:25, 26:24, 23:25, 26:24, 19:17).

ЗВЕЗДИ ВЕЧИТИ ДЕРБИ: Црвено-бели у 10.колу Суперлиге Србије савладали одбојкаше Партизана са 3:2

ЦЕВ (илустрација)

Од почетка до краја водила се жестока борба за сваку лопту. Црно-бели су водили са 2:1 и 23:21 у четвртом сету. Звездаши су успели да серијом 3:0 први дођу до сет лопту, а другу су претворили у тај-брејку. У петом сету су гости доминирали до 14:10, када домаћин успева да спаси четири меч лопте. Ипак, захваљујући грешкама играча Партизана Звезда је искористила седму меч лопту и славила.

У Звезди је најубојитији био Египћанин Дејо са 22, а пратили су га Крстић и Бекрић са 18 поена. Код домаћина блистао је Коптинић са 34 поена, али је то било недовољно за славље.

Остали мечеви 10.кола: Таково – Ниш 3:0, Спартак – Војводина 3:1, Млади радник – Дубочица 3:0, ВГСК – Карађорђе у току. Недеља: Раднички – Јединство СП (17.00).

ТАБЕЛА: Спартак 7 победа, Црвена звезда 6, Војводина 6, Раднички 5, Карађорђе 5, Таково 5, Млади радник 4, Партизан 3, ВГСК 3, Ниш 2, Јединство СП 1.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУТИНСКО ОДРАЂИВАЊЕ ПОСЛА: ПСЖ долази на Енфилд са два гола предности и Енрике неће дозволити да их испусти

РУТИНСКО ОДРАЂИВАЊЕ ПОСЛА: ПСЖ долази на "Енфилд" са два гола предности и Енрике неће дозволити да их испусти

ПАРИЖАНИ су доминирали пред својим навијачима против Ливерпула, славили су резултатом 2:0 и са огромним самопоуздањем дочекују вечерашњи реванш који је на програму од 21.00.

14. 04. 2026. у 09:30

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

Коментари (0)

БРИСЕЛ ОДМАХ КРЕНУО СА УЦЕНАМА: Мађару стигло 27 задатака од ЕУ