АЋИН БЕЗ ПОЛУФИНАЛА: Никола је на 100 м слободно био 22, а Никола Симић на 800 м слободно 19. на ЕП у малим базенима у Лублину
НИКОЛА Аћин није успео да се домогне полуфинала на 100 м слободно на ЕП у малим базенима у пољском Лублину. Наш пливач је у квалификацијама остварио 22. време (47,27). Никола Симић био је далеко од финала на 800 м слободно, пошто је у квалификацијама био 19, - 7.48,52.
ФОТО: Пливачки клуб Пролетер
Сутра троје наших пливача стаје на стартни блок. На 50 м прсно огледаће се Мартина Буквић и Урош Живановић, док ће Аћин прво пливати 50 м леђно, а потом 50 м слободно.
Препоручујемо
"НАЈЛЕПША УТАКМИЦА У КАРИЈЕРИ": Никола Јакшић пун емоција после европског злата
25. 01. 2026. у 22:55
СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"
ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.
25. 01. 2026. у 07:20
ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли
Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.
25. 01. 2026. у 14:30
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)