СРБИЈО, РАДУЈ СЕ! Пименов и Мачковић освојили сребро на Светском првенству
Српски веслачи Николај Пименов и Мартин Мачковић освојили су данас сребрну медаљу у дисциплине дубл скул на Светском првенству у Шангају.
Фото: Профимедиа
Пименов и Мачковић су до финалне трке стигли победама у квалификационој, а потом и полуфиналној групи, а у финалну трку су завршили временом 6:13,57 што је било довољно за друго место.
Златну медаљу је освојио пољски дубл, а бронзану дубл из Ирске.
Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања
Препоручујемо
"АКО ЈЕ МАРАДОНА БИО БОГ, ОНДА ЈЕ ОН ИСУС!" Син Дијега Арманда о новом "свецу" Напуља
24. 03. 2026. у 16:00
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ЗАПАД СЕ НЕРВИРА! Цела Русија слави, ово је чекала годинама!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.
24. 03. 2026. у 13:15
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)