"НЕШТО СЕ ДОГОДИЛО..." Селектор одбојкаша Србије после емотивног испадања са Светског првенства
СРБИЈА није успела! Одбојкаши су поражени у четвртфиналу Светског првенства од Ирана са 3:2. Утиске после меча изнео је селектор "орлова" Георге Крецу.
FOTO: FIVB
Сигурно да Румун има за чим да жали, јер је наша селекција била близу пласмана међу осам најбољих на планетарној смотри.
- Успевали смо да останемо у мечу и одиграмо дугачке поене, па смо у четвртом сету били близу и фалио нам је неки сервис да их стигнемо. У оваквим мечевима пар лопти промене читав исход - рекао је Крецу после утакмице.
Осврнуо се и на проблеме са којима се суочавао током припрема за Светско првенство.
- Није ово била сјајна година за нас, на новом смо почетку и имали смо много проблема па смо грешке скупо платили. Ови момци са којима смо играли на овом турниру су одиграли прве четири утакмице заједно. Читавог лета смо радили са млађим момцима да би се искуснији одморни вратили и чекамо тренутак када ћемо бити комплетни. Као и све остале екипе. Нешто се догодило... Изгубили смо Ивовића... Ово је било дугачко лето. Срећан сам што су момци остали заједно и као тим се вратили - закључио је Крецу.
Подсетимо, Србија је на овом такмичењу победила Бразил и Кину, а изгубила је од Ирана и Чешке.
БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју
Препоручујемо
КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге
После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.
13. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)