ШТАФЕТА 15.НА СВЕТУ: Наши пливачи нису успели да се домогну финала на Светском првенству у Сингапуру

Слободан Крстовић

27. 07. 2025. у 11:05

НАША мушка штафета (Стјепановић, Аћин, Цветков и Јовановић) на 4х100 метара слободно није успела да се домогне финала на Светском првенству у Сингапуру. У конкуренцији 20 земаља Србије је у квалификација остварила 15.време – 3.14,11. Да је у квартету био Андреј Барна сигурно би оставрили далеко бољи резултат, али он се ове сезоне посветио само дисциплини на 50 м слободно, у којој има велике шансе да уђе у финале.

ШТАФЕТА 15.НА СВЕТУ: Наши пливачи нису успели да се домогну финала на Светском првенству у Сингапуру

FOTO: M. Vukadinović

Најискунији српски пливач Велимир Стјепановић сутра ујутро наступиће у квалификацијама на 200 м слободно. Полуфинале је сутра, а финале у уторак.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.

22. 03. 2026. у 07:30

Коментари (0)

БОСНА У ШОКУ: Селектор Велса се за борбу за Мундијал спремао гледајући филм и о Ратку Младићу