НЕСВАКИДАШЊИ НАПАД НА СРБЕ У ЗАГРЕБУ! Хаос на трибинама током Светског првенства у ватерполу за играче до 20 година старости!
Србија игра добро на Светском првенству у ватерполу за играче до 20 година, али тај шампионат у главном граду Хрватске протиче уз инциденте.
Foto: Kirill Makarov / Panthermedia / Profimedia
Последњи од њих је изазвао велику пажњу.
Ево како је о томе хрватску јавност обавестио тамошњи портал "24 сата":
"Инцидент на СП-у у Загребу! Италијанка бацила флашу на Србе јер су јој сина ухватили за тестисе
У Хрватској се одржава У-20 Светско првенство у ватерполу, а несвакидашња ситуација догодила се на утакмици Италије и Србије.
Током сусрета, који је био пун тензија, арбитри су показали чак једанаест црвених картона, а шест играча искључили су с правом замене. Но, то није био једини раритет.
На трибинама је мајка једног ватерполиста изазвала праву помутњу.
У гужви пред голом Италијана, један од српских играча (наводно) је ухватио италијанског голмана Рубинија за тестисе.
На то је Рубинијева мајка 'полудела' и бацила пластичну бочицу воде према клупи српске репрезентације, пише СН.
Неколико играча Србије тада је реаговало и кренуло према трибинама, док су Рубинијеву мајку бранили остали италијански навијачи.
Иако је ситуација замало ескалирала, брзо се смирила. Србија је на крају славила након петераца резултатом 16:14 (и сада је чека занимљива завршница, о чему су вас "Новости" већ известиле, прим. аут.)
Што се хрватске репрезентације тиче, она је осигурала пласман у четвртфинале победама против САД-а (19:10) и Црне Горе (15:14), а једини пораз нанела јој је Мађарска (15:11). 'Мини-баракуде' ће четвртфиналну утакмицу играти у четвртак", пише поменути портал.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ТРАМП ОВО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Ево који поклон је управо стигао у Белу кућу...
17. 06. 2025. у 16:02
НАЈНОВИЈЕ НАРЕЂЕЊЕ ВЛАДИМИРА ПУТИНА: Ово нико није очекивао!
16. 06. 2025. у 20:56
МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!
ШТУРМ Грац и Црвена звезда укрштају копља у дуелу који би за оба тима могао да одреди целу европску сезону. Оба клуба јуре место међу најбољих 24 у Лиги Европе, а ситуација на табели је толико тесна да један кикс све може да промени.
11. 12. 2025. у 07:30
ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)
Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.
09. 12. 2025. у 20:50
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)