КАКАВ ШОК У ХУМСКОЈ! Освојио трофеј са Партизаном, па изненада завршио каријеру
ИЗНЕНАЂУЈУЋА вест стиже из црно-белог табора.
ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић
Српски рукометаш Петар Ђорђић одлучио је да заврши каријеру, иако је имао уговор са Партизаном и за следећу сезону.
Ипак, чини се да није направио каријеру ни близу како је обећавао. Био је велика нада у Немачкој где је и почео, носио је дресове Вецлара, Фленсбурга и Хамбурга, касније преко Белорусије и Поругалије допшао у Србију.
Прво је стигао у Војводину, али долазак у Партизан за искусног бека био је посебно емотиван, јер је његов отац Зоран Ђорђић био голман црно-белих и члан једне од најуспешнијих генерација у историји клуба, која је донела прву шампионску титулу.
FOTO: N. Paraušić
Те 1993. године Петар је као трогодишњак у стопу пратио тату и замишљао прве рукометне кораке. Данас, 30 година касније, може и сам да се похвали освојеном титулом у дресу Партизана, за који је одлучио да буде последња станица у његовој каријери.
- Захвалан сам што сам имао прилику да завршим каријеру у Партизану, где је и мој отац освојио титулу. Тамо где је све почело, ту нека се и заврши - поручио је Ђорђић у опроштајној поруци.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
ВЕЛИКИ УСПЕХ ЗА ИСТОРИЈУ ЏУДИСТА ПРОЛЕТЕРА: Велика победа у Суперлиги Србије
10. 12. 2025. у 19:04
"ОВО МИ СЕ ПРВИ ПУТ ДОГАЂА"! Владан Милојевић отворио душу пред Штурм
10. 12. 2025. у 18:38
БОЉУ ВЕСТ ЗВЕЗДАШИ НИСУ МОГЛИ ДА ЧУЈУ: Ево шта се дешава на тренингу у Грацу (ВИДЕО)
10. 12. 2025. у 18:22 >> 18:22
КО БИ СЕ ОВОМЕ НАДАО: Клуб који са клупе предводи џелат Србије и Црне Горе на прагу је уласка у другу фазу Лиге шампиона!
Карабаг, циљајући да прекине серију од пет утакмица без победе против холандских тимова у Европи, дочекује Ајакс на "Републичком стадиону Тофик Бахрамов" у оквиру шестог кола Лиге шампиона.
10. 12. 2025. у 07:40
ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)
Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.
09. 12. 2025. у 20:50
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)