ВИЛАГОШ ДРУГА У ОСЛУ: Наша рекордерка била сјајна у бацању копља на митингу Дијамантске лиге
АНДРЕА Вилагош освојила је друго место у бацању копља на митингу Дијамантске лиге у Ослу. Наша рекордерка је после треће серије водила са хицем 63,78 м, али ју је у петој претекла Јапанка Харука Китагуши – 64,63 м. Трећа је била Џо-Ен де Плесис из ЈАР (62,77 м), а четврта Гркиња Елина Ценгко – 62,61 м.
Фото Профимедиа
Вилагош је четири пута бацала копље преко 60 метара – 62,83 м у другој серији, 63,78 м у трећој, 63,40 м у петој и 60,95 м у шестој.
У генералном пласману води Ценгко (Грчка) са 21 бодом испред де Плесис (ЈАР) са 16 и Вилагош са 14...
Задовољна сам другим местом и осећајем у бацању. Ова сезона је дуга, али стрпљива сам и верујем да ћу бити најбоља кадаје најважније – истакла је за сајт САС Андриана Вилагош.
Препоручујемо
МАЛЕРИМА ЗА ДЕНВЕР НЕМА КРАЈА: Није само Никола Јокић, повредио се још један важан играч
01. 01. 2026. у 18:55
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ПОНОВО су наши типстери били на висини задатка, у ритму дочекујемо 2026. годину!
31. 12. 2025. у 07:00
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Ово је његова прва реакција (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
30. 12. 2025. у 19:58
КАКО ЈЕ ЧКАЉА ДОБИО СТАН: Живео са породицом у гарсоњери, а онда је уследила изненадна посета у новогодишњој ноћи
ЛЕГЕНДАРНИ глумац и један од омиљених комичара бивше Југе, Миодраг Петровић Чкаља забављао је генерације гледалаца. "Паја и Јаре", "Камионџије", "Сервисна станица", "Љубав на сеоски начин", Врућ ветар", "Пут око света" су само нека од остварења у којима је играо и изазивао код људи једну од лепших емоција - смех.
01. 01. 2026. у 12:31
Коментари (0)