ЕВРОПСКИ КУП У БУГАРСКОЈ: Српски кик-бокс репрезентативци освојили 12 медаља
Кик-бокс репрезентација Србије остварила је велики успех на Европском купу који је одржан у Бугарској. Боје наше земље на "Пловдив опену" бранило је 15 такмичара, а освојено је чак 12 медаља.
Фото: Кик-бокс репрезентација
Најсјајнијим одличјем окитили су се: Душан Жеравић, Јован Стевановић, Соња Вукшић, Урош Нешковић, Урош Крстић, Невена Стефановић и Стеван Секулић. Сребрне медаље освојили су: Теодора Видић, Михаило Вељковић, Петар Динић и Матеја Немет, док је до бронзе стигла Маша Дамјановић.
"Турнир је био изузетно квалитетан. У прилог томе сведочи податак да су слекције Бугарске, Швајцарске, Аустрије, Турске, Молдавије, Румуније, Израела и Украјине дошле у веома јаким саставима. Укопно је, рачунајући ринговне и дициплине на татамију, учествовало преко 2.500 кик-боксера из целе Европе, а сви наши репрезентативци су да би дошли до медаље имали најмање по три веома захтевна меча", сумирао је утиске из Пловдива селектор кик-бокс репрезентације Србије Синиша Владимировић и потом додао:
"Сви чланови наше репрезентације су добро одрадили своје борбе. Показали су максимално залагање и све то ме веома радује, јер налазимо се тек на почетку сезоне тако да имамо још простора да се форма додатно поправи", констатовао је Владимировић.
Први наредни изазов за наше кик-боксере биће државно првенство у дисциплини фул-контакт које је на програму средином марта.
БОНУС ВИДЕО: Судија морао да успава ММА борца
Препоручујемо
ОГЛАСИЛИ СЕ ЦРВЕНО-БЕЛИ: Звезда упутила саучешће породици Милорада Косановића
04. 01. 2026. у 18:41
ЗВЕЗДА ГАЗИ РЕДОМ: Црвено-бели убедљиви пред мечеве одлуке у Евролиги
04. 01. 2026. у 18:20
ПОСЛЕДЊИ ИСПРАЋАЈ: Ево када и где је комеморација, а када сахрана Милорада Косановића
04. 01. 2026. у 17:50
ЛАКШЕ СЕ ДИШЕ У ФИРЕНЦИ: Кин чува наду да Фиорентина може да остане у Серији А
04. 01. 2026. у 17:27
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)