НОВИ БЕОГРАД ГОСТ ОЛИМПИЈАКОСА: Српски првак против грчког у Топ 8 Лиге шампиона

Слободан Крстовић

24. 02. 2025. у 14:29

ВАТЕРПОЛИСТИ Новог Београда у другом колу групе 1 Топ 8 фазе Лиге шампиона сутра (20.00) у Атини излазе на мегдан Олимпијакосу. Грци су у првом колу славили у Сплиту против Јадрана (12:11), док је наш првак код куће био бољи од Марсеља - 15:14. У екипи неће бити Марко Димитријевић, који је добио црвени картон против француског шампиона.

НОВИ БЕОГРАД ГОСТ ОЛИМПИЈАКОСА: Српски првак против грчког у Топ 8 Лиге шампиона

Фото: ВК Нови Београд

- Олимпијакос је заиста врхунска екипа која је подигла форму у односу на почетак сезоне. Ми смо се добро припремили и не бих желео да због јачине противника имамо било какав алиби. У Атину идемо са највећим могућим амбицијама, јер да бисмо се пласирали на Фајнал-фор морамо да освојимо бодове негде на страни - истакао је стратег Новог Београда Живко Гоцић.

ТАБЕЛА: Нови Београд 3, Олимпијакос 3, Марсељ 0, Јадран СТ 0 бодова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на Ђузепе Меаци

ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"

ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).

24. 02. 2026. у 07:00

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

МАРИЋ ПОНИЗИО БЛОКАДЕРЕ ЗБОГ ЈЕДНОГ СНИМКА: Ово је револуција за оне без мозга