НИЗ ТРОФЕЈА: Како је Марко Подрашчанин увећао одбојкашку ризницу
МАРКО Подрашчанин је својој богатој збирци трофеја придодао још један Куп Италије. Његов Лубе је у финалу после велике борбе савладао Верону са 3:2 (26:24, 25:15, 23:25, 21:25, 15:10). Некадашњи српски репрезентативац је ретко добијао шансу, тако да није освојио ниједан поен.
Foto: Profimedia
Лубе је у полуфиналу савладао некадашњи Подрашчанинов клуб са 3:2.
Иначе, Марко је четврти пут освојио Куп Италије, два пута са Перуђом и једном са Лубеом, 2009.
Подсетимо да је Подрашчанин прошле године са Трентином постао првак Европе, а годину дана раније освојио је и титулу првака Италије.
Препоручујемо
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу
ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.
11. 04. 2026. у 08:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."
НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.
11. 04. 2026. у 11:40
Коментари (0)