ШИПТАРСКИ БОЛЕСНИК! Огласио се тренер који је шамарао девојчицу, па оптужио Србе да су криви за све (ВИДЕО)
Велики скандал догодио се на Европском првенству за децу у теквонду. Планету је обишао снимак како тренер из лажне државе Косово шамара осмогодишњу девојчицу Валине Фетију која је изгубила од Српкиње из Шапца, Нине Савић.
Фото: Принтскрин
Девојчица је плакала и пала на под, а онда је уследио шок! Тренер је после пораза од Српкиње девојчицу ухватио за кацигу, скинуо је, затим је ошамарио на запрепашћење свих.
После бруталног насиља на спортском догађају и видео-снимка који је постао виралан огласио се тренер и открио да је он отац девојчице коју је тукао! Каже да је шамаром желео да је смири.
- Она је моја ћерка и нико је не воли више од мене. У тренутку када је девојчица била дезоријентисана и љута што је изгубила од српске такмичарке, лежала је на земљи неспособна да прихвати пораз. Једноставно сам желео да је смирим и да јој ставим до знања да је упркос поразу вицешампион и да ће бити других прилика - рекао је Ваљмир Фетију за "Кљан Косова".
За све је оптужио Србе. Додао је да је у питању српска пропаганда.
- Медији на Косову су пали на српску пропаганду јер су покушали да дају другачији правац том тренутку. Понављам, ја сам њен отац, моја жена, такође, Валинина мајка је била тамо, на неколико метара. Ниједан Србин или Бошњак не може да воли моју ћерку више од њених родитеља. Са Валином радим 12 месеци за ово такмичење и радићу за њу цео живот - истакао је Фатију.
Но, његова оправдања нису могла да прођу. Он је одмах суспендован на шест месеци, а уплакану девојчицу је утешила једна од судија на поменутом такмичењу.
Такмичарка из клуба ТК Шабац освојила је злато за Србију славивши у финалу са 2:0.
БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју
Препоручујемо
ДО КРАЈА ГОДИНЕ: Одлука о укидању зеленог картона за улазак у Северну Македонију
10. 11. 2024. у 22:13
ВУЧИЋ СЕ ОГЛАСИО ПОСЛЕ РАЗГОВОРА СА ТРАМПОМ: Срдачан и садржајан - ово су биле теме
10. 11. 2024. у 22:02
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (1)