УПИСАЛИ НОВЕ БОДОВЕ: Ватерполисти Новог Београда победили екипу Јадрана
Ватерполисти Новог Београда победили су Јадран из Херцег Новог резултатом 15:13 по четвртинама 4:1, 3:6, 5:4, 3:2 у четвртом колу Регионале лиге.
Фото архива ВН
Најефикаснији у редовима Новог Београда били су Димитриос Скумпакис и Василије Мартиновић који су постигли по три поготка.
У екипи Јадрана најбољи су били Александар Ивовић и Јован Вујовић са по три постигнута гола. Ватерполисти Новог Београда се налазе на првом месту Регионалне лиге са 11 бодова и једина су непоражена екипа у такмичењу.
Јадран је на шестом месту на табели са шест бодова.
Новобеограђани ће у наредном колу играти против Црвене звезде, док ће се Јадран из Херцег Новог састати са сплитским Јадраном.
БОНУС ВИДЕО ЈАГО ЈАСАН: Ево због чега смо изгубили меч од Барсе
Препоручујемо
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)