ОДЛИЧНА САРАДЊА: Челници Спортског савеза Србије у посети Трстенику

СПОРТСКИ савез Србије свакодневно се труди да одржава што бољи контакт са својим чланицама, па је у склопу редовних активности организована и посета општини Трстеник и територијалном спортском савезу.

ОДЛИЧНА САРАДЊА: Челници Спортског савеза Србије у посети Трстенику

Спортски савез Србије

Председника Спортског савеза Србије Давора Штефанека и генералног секретара Горана Маринковића угостила је председница општине Милена Турк и председник Спортског савеза Трстеник Владимир Савић са својим сарадницима.

Спортски савез Трстеника успешно спроводи акције Спортског савеза Србије, акцију Буди здрава - вежбај са нама, Сеоске игре Спортског савеза Србије чије су регионално такмичење организовали две године заредом и Мали сајам спорта. Председник ССС Штефанек истакао је овом приликом значај добре сарадње која је допринела богатијој спортској понуди Трстеника:

- Верујем да ће Спортски савез Трстеник још више унапредити свој рад и да ћемо наставити одличну досадашњу сарадњу. Веома је значајна одлична комуникација коју већ годинама имамо са овим спортским савезом. Спортски савез Србије ће се трудити колико год је у могућности да помаже својим чланицама - рекао је Штефанек.

Председница општине Трстеник напоменула је да се општина труди да унапређује спортску инфраструктуру, спортска хала је добила у свом склопу и куглану са две стазе прошле године, ове године уз помоћ Министарства спорта изграђен је фудбалски терен са вештачком травом у оквиру Спортског центра Трстеник, а ове сезоне реновирани отворени базен имао је још једну успешну сезону. Председница Турк најавила је да ће у будућности наставити да се улаже у спорт, а самим тим и у инфраструктуру.

Генерални секретар Горан Маринковић нада се да ће и неке нове идеје потећи управо из Трстеника који има још потенцијала које треба развијати у будућности.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КОНАЧНО! ТИЈАНА БОШКОВИЋ! Легендарна одбојкашица по први пут ове сезоне облачи дрес репрезентације!

КОНАЧНО! ТИЈАНА БОШКОВИЋ! Легендарна одбојкашица по први пут ове сезоне облачи дрес репрезентације!

СЕЛЕКТОР Зоран Терзић уврстио је Тијану у састав за вечерашњи меч са Немачком у оквиру Лиге нације за одбојкашице који ће бити одигран у "Арени" од 20 часова.

11. 07. 2026. у 12:20

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову