СРЕБРО И БРОНЗА ЗА СРБИЈУ: Наши веслачи успешни на БРИКС спортским играма у Казању
СРПСКИ веслачи донели су нашој земљи две медаље на БРИКС спортским играма у руском Казању. Александар Беђик се радовао сребру у скифу, док су Милош Бошков и Матија Рајковић стигли до бронзе у дубл скулу за лаке веслаче, саопштио је Веслачки савез Србије.
Фото: EPA-EFE/ ANDREJ CUKIC
Беђик је у финалу за две секунде био спорији од Руса Александра Јаковљева, док су од Бошкова и Рајковића били бржи Руси Александар Туфањук/Јуриј Шчелоков и Белоруси Никита Карњејев/Андреј Федаренка.
БРИКС спортске игре одржавају се у руском Казању од 12. до 23. јуна, уз учешће скоро 5.000 спортиста из 90 земаља.
Препоручујемо
"ЗВЕЗДА И ПАРТИЗАН СУ МОЛИЛИ ЗА ТО!" Бокан ударио по вечитима и реформисаној АБА лиги...
07. 01. 2026. у 16:03
ФЕНЕРБАХЧЕ ЗАВРШИО ПОЈАЧАЊЕ ЗА ТИТУЛУ: Доскорашњи фудбалер Лација у турском великану
07. 01. 2026. у 14:35
ЈУВЕ "ПЛАЧЕ" ЗА ВЛАХОВИЋЕМ: Србин баш фали "старој дами" која би се да је он ту борила за титулу!
ПОСЛЕ пропуштене прилике да против Лећеа упише нову победу за викенд, Јувентус ће тражити брз одговор у уторак вече када гостује Сасуолу на "МАПЕИ стадиону" у оквиру 19. кола Серије А (20.45).
06. 01. 2026. у 07:30
ДОСАД НЕЗАБЕЛЕЖЕНО! Новак Ђоковић снимљен како моли за ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић се побринуо да најновије вести из тениса - буду несвакидашње.
06. 01. 2026. у 15:38
АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ
ЧЕДОМИР Бркић објаснио је како возачи треба да правилно очисте аутомобиле након снежних падавина, али и како да возе, управљају и понашају се у саобраћају.
05. 01. 2026. у 19:27
Коментари (0)