ПРЕДРАГ ВЕЈИН ЦРВЕНО-БЕЛИ: Наш рукометаш напушта Нексе

ДЕСНИ бек наше рукометне репрезентације Предраг Вејин у наредној сезони носиће дрес Олимпијакоса, пише портал "balkan-handball.com". Искусни рукометаш у протекле три године играо је за хрватски Нексе.

ПРЕДРАГ ВЕЈИН ЦРВЕНО-БЕЛИ: Наш рукометаш напушта Нексе

Foto: Profimedia

Вејин је играо за Металопластику, Железничар, шпански Адемар Леон, француски Данкерк македонски Металург, пољску Вислу и Ал Џазиру из УАЕ.

За репрезентацију је на великим такмичењима дебитовао на СП 2023. у Пољској.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара