РУСИЈА ТУГУЈЕ: Откривено да је и репрезентативка погинула у терористичком нападу у Москви
Терористички напад у Москви, током ког је, према најновијим информацијама Министарства за ванредне ситуације Руске Федерације, у тржном убијено најмање 142 људи, довео је и до једне тужне спортске вести везане за масакр који се десио прошлог петка у тржном центру "Крокус сити хол" .
FOTO: Tanjug/AP
Подсетимо, 22. марта у поменути објекат ушла су четворица наоружаних нападача и отворила ватру на присутне, а онда направили покољ и у хали у којој је концерт требало да одржи музичка група "Пикник", да би дворану и запалили.
Првобитна вест о "најмање 40 погинулих" из дана у дан је добијала све тужније наставке, а према последњем - међу 142 убијене особе налази се и руска репрезентавка.
Наиме, пронађено је и тело паролимпијске репрезентативке Русије Јекатарине Попове.
Како је саопштио Руски параолимпијски комитет, Попова је имала 39 година и двапут је била шампионка државе у стоном тенису за параолимпијце.
Фото-галерија из Крокус сити хола:
Бонус видео: Обраћање председника Русије Владимира Путина после терористичког напада у МосквиПрепоручујемо
ПОМАГАО ТЕРОРИСТИМА? БЕЗ МИЛОСТИ! Русија ухапсила светског шампиона!
26. 03. 2024. у 15:17
А СРБИЈА?! Питали Русе "За кога ћете да навијате на ЕУРО 2024?" - овако су одговорили
27. 03. 2024. у 17:27
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Добио шокантне вести
Најновије вести из тениса погодиле су многе, а међу њима је и Новак Ђоковић.
02. 03. 2026. у 17:01
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)