ОДБОЈКАШИ ВОЈВОДИНЕ У ВЕЛИКОЈ КРИЗИ: Тежак пораз од Фењераша

16. 03. 2024. у 21:56

Одбојкаши Војводине претрпели су пораз од екипе Бораца резултатом 3:2 (25:22, 14:25, 14:25, 25:22, 15:10) у оквиру 21. кола у Суперлиги.

Не памти се када је Војводина била у оваквој кризи. Доживели су новосадски црвено-бели четврти узастопан пораз и то од фењераша на табели.

Екипи Борца је ово друга победа у шампионату, а прва у овој календарској години. И то после преокрета. Домаћин је добио први сет 25:22. Војводина је одговорила са два добијена сета по 25:14.

И очекивало се да то буде рутинска победа гостију. Међутим, Борац је у складу са именом, одиграо мушки четврти сет. Добио га 25:22, а онда и у петом надвисио фаворита 15:10 за можда и највећу победу у сезони.

У другом сусрету дана одбојкаши Карађорђа забележили су победу над екипом Такова из Горњег Милановца резултатом 3:0 (25:21, 25:18, 25:22) и избио на треће место на табели.

Бонус видео КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Како је то све изгледало некада