КАКВА ДРАМА, КАКВА ШТЕТА: Рукометашице Србије изгубиле од Црне Горе у неизвесној завршници

03. 03. 2024. у 19:41

Женска рукометна репрезентација Србије забележила је пораз против селекције Црне Горе резултатом 26:25 у четвртом колу квалификација за Европско првенство.

У првом полувремену виђена је велика борба. Црна Гора је боље ушла у меч водила током већег дела полуврмена, али није успевала да оствари предност већу од два гола разлике. Наше девојке су се храбро држале и до одласка на одмор успеле да уђу у егал, те су на паузу отишле са нерешеним исходом - 14:14.

Друго полувреме су боље отвориле наше репрезентативке, водиле чак и са два гола предности, али су Црногорке успеле да се врате и поново изједначе средином полувремена. Наставила се игра гол за гол, обе екипе су се смењивале у вођству иако је Србија имала нешто већу иницијативу, ривалке наше селекције се нису предавале.

Последњих десет минута концентрација нашим девојкама је пала и бивше олимпијске вицешампионке су знале то да искористе и одлепе се на плус два. Иако је Србија имале шансе за изједначење, то се није десило због неких дискутабилних судијских одлука.

Изабранице Уроша Брегара настављају квалификације 3. априла на гостовању Буграској.

БОНУС ВИДЕО: НОВИ ГОЛ ПАРТИЗАНА: Натхо други пут стрелац против Железничара