ЈАГОДИНКЕ НА ВРХУ СУПЕРЛИГЕ: И Аранђеловац пао пред лидером
Рукометашице Јагодине вечарас су у 13. колу Суперлиге Србије у гостима победиле екипу из Аранђеловца 21:23 (12:15).
Фото: М.Ивановић (архива)
Играчица утакмице била је Марија Симић.
Јагодинке су прве на табели са 23 бода, дуга је Звезда с 21 бодом, а трећи Железничар са 19 бодова.
Препоручујемо
ХАОС У НИШУ: Туча "делија" и "мераклија" пред почетак Купа Радивоја Кораћа (ВИДЕО)
16. 02. 2026. у 21:55
НИЈЕ ГА УЗДРМАО ПОРАЗ ОД ЂОКОВИЋА: Јаник Синер убедљив на старту Дохе!
16. 02. 2026. у 21:27
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!
ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.
14. 02. 2026. у 08:00
НИКОЛА ЈОКИЋ ИСПРЕПАДАО БАРАКА ОБАМУ! Дибидус неочекивана сцена на НБА Ол-стар утакмици! (ВИДЕО)
"NBA All Star". Чувене три речи које су, нажалост, последњих година значиле све само не истинско кошаркашко уживање, поново су привукле огромну пажњу. А Никола Јокић је био саставни део тог обновљеног спектакла.
15. 02. 2026. у 23:52
Дању спасавао животе у болници, ноћу се претварао у МОНСТРУМА: Језива истина откривена годинама касније
ПОЛИЦИЈА верује да је Крис Ревак, који је извршио самоубиство након што је оптужен за убиство, можда био серијски убица. Његов живот и дела крили су мрачну страну која је шокирала истражитеље.
15. 02. 2026. у 09:19
Коментари (0)