АУСТРИЈАНАЦ НАЈБОЉИ У ИНСБРУКУ: Јан Херл "летео" до првог места

Танјуг

03. 01. 2024. у 17:12

АУСТРИЈАНАЦ Јан Херл победио је ове среде у скијашким скоковима у Инсбруку, трећој станици традиционалне Новогодишње турнеје "Четири скакаонице".

АУСТРИЈАНАЦ НАЈБОЉИ У ИНСБРУКУ: Јан Херл летео до првог места

ФОТО: Танјуг/АП

Он је победио скоковима од 134 и 127,5 метара и са укупно 267,5 бодова.

Друго место заузео је Јапанац Рјоју Кобајаши са 258,7 бодова, скоковима од 128,5 и 132 метра. Трећа позиција је припала Аустријанцу Михаелу Хојбеку са 254 бода. Он је остварио скокове од 131 и 135,5 метара.

Прво место у пласману "Четири скакаонице" држи Рјоју Кобајаши са 857,6 бодова, док је други Немац Андреас Велингер, који има 852,8. Трећи је Херл са 834 бода.

Лидерску позицију у генералном пласману Светског купа држи Аустријанац Штефан Крафт са 809 бодова, док је Велингер други са 652. Херл и Којабаши деле треће место са по 511 бодова.

Турнеја "Четири скаконице" се завршава у суботу у Бишофсхофену.

БОНУС ВИДЕО: Делије позвале све навијаче - обуци црвено и бело за евролигашки дерби

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ! Владимир Путин издао наређење

"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.

24. 12. 2025. у 19:50

Коментари (0)

МАЂАРСКА И СРБИЈА ДОБИЈАЈУ ИЗЛАЗ НА МОРЕ: Шешељ објаснио где ће бити успостављена нова гвоздена завеса