КРАЈ ТРКАЧКЕ СЕЗОНЕ: Београдски полумаратон заказан за 26. новембар
Београдски маратон, организатор највеће међународне спортске манифестације у нашој земљи, за професионалне и рекреативне тркаче, као и за заљубљенике у здрав живот, за крај године припрема још један атрактиван изазов – 4. Београдски полумаратон.
Фото: Београдски маратон
Ново издање ове манифестације под сада већ препознатљивим слоганом “Увек више” одржаће се 26. новембра на улицама нашег главног града, чиме ће бити окончана овогодишња тркачка сезона у Србији.
Траса 4. Београдског полумаратона је непромењена у односу на прошлу годину. Трчаће се централним београдским улицама од Цркве Светог Марка, преко Дорћола, Калемегдана и Бранковог моста, а осим полумартонске трке на 21 километар, већ по традицији 26. новембра биће одржана и трка на 10 километара. Обе трке стартоваће у 10 часова.
Пријаве су у току, број учесника је ограничен па се сви заинтересовани тркачи позивају да на време обезбеде своје место, а пријаве се врше путем сајта Београдског маратона. Сви учесници на поклон ће добити специјалне тркачке мајице, а они који заврше трке биће награђени медаљама и онлајн дипломама. Здравствена заштита свих учесника обезбеђена је на целокупној траси и у циљу трке, а покровитељ 4. Београдског полумаратона је Град Београд.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем "црвено-белима" ако мисле да се пласирају у ЛШ
Црвена звезда у уторак започиње нову европску сезону гостовањем Ларну у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона. На стадиону "Инвер парк" северноирски шампион покушаће да настави свој историјски поход, али ће против себе имати далеко искуснијег ривала, који жели да већ у првом мечу направи велики корак ка наредној рунди (21.00).
21. 07. 2026. у 07:06 >> 07:06
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ЗАВИЈЕН У ЦРНО! Преминуо легендарни енглески репрезентативац!
Само дан после завршетка Светског првентства у фудбалу стигле су тужне вести са Острва.
20. 07. 2026. у 16:32
СНИМЉЕН У ВУКОВАРУ: Возачу из Борова 2. НАЈВЕЋА КАЗНА у историји Хрватске - ево шта је згрешио
ПРЕМА свему судећи, хрватска полиција у последње време изриче све веће новчане казне за почињене саобраћајне прекршаје.
20. 07. 2026. у 19:45
Коментари (0)