ЧЕСИ ПАЛИ НА "РУЛЕТУ": Одбојкаши победили у првом од два припремна меча за Европско првенство

„РУЛЕТ“ се посрећио „орловима“. Одбојкаши су у првој од две припремне утакмице савладали Чешку са 3:2 (24:26, 25:17, 19:25, 25:22, 15:11).

ЧЕСИ ПАЛИ НА РУЛЕТУ: Одбојкаши победили у првом од два припремна меча за Европско првенство

Фото Profimedia

Други меч, који је и последња провера пред ЕП од 28. августа до 16. септембра у Италији, Бугарској, Северној Македонији и Израелу, игра се сутра и, као вечерас, иза затворених врата, без присуства публике.

У нашем тиму најубојитији су били Перић са 20, Атанасијевић са 15 и Лубурић са 11 поена. У игру није улазио капитен Урош Ковачевић, док Марко Ивовић није био у саставу.

Иначе, Срби 28. Августа путују у Перуђу, где 30.у првом мечу групе А играју са Швајцарском.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?