ПОРАЗ НА СТАРТУ: Младе рукометашице изгубиле од Швајцарске
БЕЗ победе у првом колу. Младе рукометашице Србије поражене су на старту ЕП у Подгорици од селекције Швајцарске (23:21).
ФОТО: Рукометни савез Србије
Најбоља у нашим редовима била је Николина Булатовић са пет погодака.
Времена за туговање немају јер их већ сутра очекује мегдан са Хрватском (13.30), а у недељу последња рунда са Шведском (13.30).
Подсетимо, пролазак у четвртфинале избориће две првопласиране репрезентације из групе.
Препоручујемо
ХАОС, НАВИЈАЧИ КИПТЕ ОД БЕСА! "Жреб за Лигу шампиона је НАМЕШТЕН! Погледајте!"
27. 02. 2026. у 13:46
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:08
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)