АНТОН БУКИЛИЋ НОВИ ТРЕНЕР ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: Досадашњи помоћник Ратка Ђурковића водиће црвено-беле рукометаше у новој сезони
ВЕЛИКЕ промене у Црвеној звезди. Црвено-беле рукометаше у новој сезони водиће Антон Букилић, досадашњи помоћник Ратка Ђурковића, који је клуб напустио на крају сезоне. Тим из Љутице Богдана доста је променио тим у односу на прошлу сезону.
Драшко Ненадић (црвени дрес) фото: АП
У Звезду су дошли голман Никола Радовановић, пивотмен Борислав Урта, средњи бек Александар Павловић, десно крило Никола Јелисић и леви бек Немања Ђурашковић. Тим ће, као и прошле године, предводити капитен Драшко Ненадић.
Црвено-беле су напустили: Мирко Ђуровић (Бенидром), Урош Симић (Металопластика), голмани Никола Перић (Раднички, Димитрије Јелић (Партизан) и Јанко Гемаљевић (Тиквеш, Кавадарци), Андрија Алавања (Уб) и Ротем Сегал (Бијер).
Звездаши ће прву проверу имати 16. августа на Убу.
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!
ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.
14. 02. 2026. у 08:00
ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!
"Највећи слом у историји". Тим речима поједини медији описују оно што је главни фаворит за злато у уметничком клизању, Американац руског порекла Иља Маљинин, доживео у финалу Олимпијских игара "Милано / Кортина 2026".
14. 02. 2026. у 12:43
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (0)