ВЕЉКО ТАНКОСИЋ НАПУСТИО ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Млади ас у новој сезони играће за Динамо из Тбилисија

Слободан Крстовић

17. 07. 2023. у 12:23

ВЕЉКО Танкосић је после девет година напустио Црвену звезду. Млади ватерполиста ће у наредној сезони носити капицу Динама из Тбилисија, пише портал "Тотал ватерполо". Шампион Грузије је у своје редове вратио Бориса Вапенског, који је имао две сјајне сезоне у Бреши.

ВЕЉКО ТАНКОСИЋ НАПУСТИО ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Млади ас у новој сезони играће за Динамо из Тбилисија

FOTO: N. Paraušić

Танкосић је са Звездом освојио два Купа, 2021. и 2023. године, а био је и члан јуниорске селекције, која је 2017. била трећа на СП у Београду.

Црвено-бели су досада ангажовали Драшка Гогова и Николу Бурсаћа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: Жута подморница зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај

ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: "Жута подморница" зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај

НА стадиону „Серамика“, популарном Мадригалу, у недељу поподне биће одигран један од најзанимљивијих мечева кола у Ла лиги, где ће водећа Барселона гостовати трећепласираном Виљареалу.

21. 12. 2025. у 09:04

Коментари (0)

THE DORCOL RESIDENCE ПРЕДСТАВЉЕН НА ДОГАЂАЈУ ГОДИНЕ: Нови стандард луксузног становања у Београду