СРБИЈА БЕЗ МИЛОСАВЉЕВА: Сјајни голман због повреде лигамената пропушта дуеле са рукометашима Финске и Словачке

Слободан Крстовић

25. 04. 2023. у 15:29

ДЕЈАН Милосављев због повреде лигамената неће моћи да брани за рукометаше Србије у последње две квалификационе утакмице за ЕП од 12. до 29. јануара 2024. у Немачкој. Зато ће уз Владимира Цупару гол "орлова" у четвртак у Финској и у недељу у Новом Саду против Словачке чувати Милан Бомаштар.

СРБИЈА БЕЗ МИЛОСАВЉЕВА: Сјајни голман због повреде лигамената пропушта дуеле са рукометашима Финске и Словачке

FOTO: N. Paraušić

Берлин Фуксе није пустио Милосављева да се у ЕХФ недељи опоравља у својој земљи, већ је инсистирао да се терапија обавља у Немачкој.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА ОЛИМПИКУ: Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина

ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина

ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.

29. 12. 2025. у 09:00

Коментари (0)

ТИТО НАС ЈЕ НАТЕРАО! Асови Звезде и Партизана требало је да се презивају скроз другачије