"АЗИЈИ" 10 МЕДАЉА, ЕЛА ЗЛАТНА СА 16! Одржано државно сениорско првенство у теквондоу

Стефан Рајић

19. 03. 2023. у 17:25

СЕНИОРСКО првенство Србије у теквондоу, које је у суботу одржано у Зрењанину протекло је у знаку такмичара “Азије” који су такмичење у конкуренцији 43 клуба из целе земље завршили са 10 медаља.

АЗИЈИ 10 МЕДАЉА, ЕЛА ЗЛАТНА СА 16! Одржано државно сениорско првенство у теквондоу

ТК "Азија"

Прошлогодишњу доминацију ТК “Азија” потврсили су освајањем злата Ела Марић, Нађа Тешић, Александра Перишић, Тодор Василић, Новак Станић и Милош Голубовић. Сребрне медаље су припале Теодори Радак и Страхињи Милинковићу, док су бронзане медаље отишле у руке Петра Недељковића и Луке Станојловића.

ТК "Азија"

 

За најбољег сениора је проглашен Новак Станић, а можда и најјачи утисак оставила је 16-годишња Ела Марић, бронзана са последњег СП за јуниоре у Софији која је у конкуренцији много искуснијих противница освојила најсјајније одличје.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!

РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!

ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.

14. 02. 2026. у 08:00

ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!

ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!

"Највећи слом у историји". Тим речима поједини медији описују оно што је главни фаворит за злато у уметничком клизању, Американац руског порекла Иља Маљинин, доживео у финалу Олимпијских игара "Милано / Кортина 2026".

14. 02. 2026. у 12:43

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (0)

ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!